Seyahatte “a’la carte” dönemi

0
2290

Gold Tourisme, Brüksel’de normal seyahat programlarının yanı sıra, uzmanlaşmış ekibi ile kişiye özel “a’la carte” seyahat organizasyonu sunuyor.

 

Afyon Emirdağ’dan Belçika Brüksel’e uzanan bir turizm işletmeciliği hikayesi. 3 nesil devam eden, gelişen bir hikaye.
Dede Şükrü Tekin Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde Gold Turizm ile başlamış sektöre, oğul Aydın Tekin’in yolu Brüksel’e düşüyor. 1996 yılında aynı isimle yola koyuluyor. Aradan yıllar geçiyor, işletmecilik değişiyor/gelişiyor. Aydın bey, Belçikalı müşterileri daha kolay telaffuz edebilsin diye, Gold Turizmin adını Desti Travel olarak değiştiriyor. Hem bilet satışı hem paket turlar üzerine Brüksel’de en bilinen turizm acentesi oldu Desti Travel. Şimdi bayrağı taşıma sırası torun Cem Tekin’de.

Cem Tekin; 27 yaşında genç bir girişimci. Turizm sektörü ona dededen miras. Hem çekirdekten yetişmiş hem de okullu. İngilizce, Fransızca ve Hollandaca dillerine hakim. “Aydın Tekin’in oğlu olmak gurur verici ama artık Cem Tekin olarakta varolmak istiyorum.”

Cem Tekin: “Babam turizm sektörünün duayeni sayılır. Brüksel’den Eskişehir’e ilk uçak seferlerini başlatmış, her yönüyle bu sektörde kendini ispatlamış biri. Bir süre önce iş yoğunluğundan dolayı şirketi bana devretti.

Ancak ben kendi hikayemi yazmak istiyorum. O yüzden yeni bir şirket kurdum. Gold Tourisme olarak yola devam etmek istiyorum.” diyor.

Gold Tourisme ile A’la Carte dönemi

Hem çekirdekten yetişme hem de bu işin okulunu okumanın verdiği avantajla Cem Tekin ve ekibi çok kısa sürede turizm piyasasında kendine yer edinmeyi başardı. Brüksel Avenue Rogier üzerinde bulunan Gold Tourisme acentesi, Belçika’da yaşayan her milletin uğrak yeri oldu kısa sürede.

Seyahat anlayışında a’la carte dönemini başlattıklarını ifade eden Gold Tourisme Genel müdürü Cem Tekin, bu prensiple müşterilerimize en sağlıklı hizmeti verdiklerini ifade ediyor. Cem Tekin: “Normal seyahat programlarının yanı sıra, uzmanlaşmış ekibimiz ile kişiye özel “a’la carte” seyahat organizasyonu sunmak bizim en önemli ayrıcalığımız.”

Belçika’da yılın değişik zamanlarında resmi tatillerin olduğunu vurgulayan Cem Tekin, “bu anlamda geliştirdiğimiz kişiye özel seyahat modeli ile müşterilerimize yıl içerisinde farklı zamanlarda seyahat ya da tatil alternatifleri sunabiliyoruz.” diyor.

Maldivler’den Karaip Adalarına oradan Küba’ya kadar 190 farklı destinasyonda isteğe göre paketler sunabilen Gold Tourisme, sektörde ayakları yere basan bir işletme modeli ile yoluna devam edecek. Cem Tekin, hedeflerini açıklarken “biz yeni bir işletme olarak iyi başladık ve böyle devam etmesini istiyoruz. Başladığımız gibi sürdürmek ve ilerlemek öncelikli amacımızdır.”

GOLD TOURISME
Aveneu Rogier 112
1030 Bruxelles

info@goldtourisme.com
+32 2 245 33 77
+32 488 860 048

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here