Tek Seansta Bölgesel İncelme Mümkün

0
69

Marebelis Estetik Klinik, Diyetisyen Beste Alimert ile sürdürdüğü “Shine & Fit” programıyla kısa sürede bölgesel incelme sağlıyor

Yaz yaklaşırken bölgesel kilolardan kurtulma çabaları da başlıyor. Düşük kalorili diyetler ya da sadece spor yaparak istenen yağ kaybı mümkün olmuyor. Yağ kaybetmeden kilo verildiğinde ise istenen bölgeler incelmiyor, yüzde çökme ve enerjide azalma olabiliyor. Estetik çözümler konusunda uzmanlığını doğru teknolojilerle sunan Marebelis Estetik Klinik, Diyetisyen Beste Alimert ile beraber sürdürdüğü “Shine & Fit” programı ile bölgesel zayıflamada etkin ve kalıcı sonuçlar alıyor.

“Shine & Fit” programında, bölgesel incelmede tek seansta çözüm sağlayan en yeni teknolojide cihazlar ve yağ yakıcı beslenme yaklaşımı bir araya getiriliyor. Marebelis Estetik Klinik’te, Diyetisyen Beste Alimert yönetiminde uygulanan “Shine & Fit” programında, şikayetçi olunan bölge, sağlık durumu, yaş gibi verilere göre kişiye özel bir protokol hazırlanıyor. Bu doğrultuda, bölgesel incelmede etkili cihaz uygulamaları, incelmenin kalıcı olmasını sağlayan kişiye özel yağ yakıcı beslenme programı ile kullanılıyor. Sonuç olarak, kısa zamanda sağlıklı incelme sağlanıyor.

Shine & Fit incelme programının teknoloji adımında kullanılan cihazlardan biri, karında ve basen bölgesinde çok başarılı sonuçlar alan yağ lipoliz cihazı Coolshape’in yeni 360 dereceli etkili versiyonu Coolshape 360. Vücudun ihtiyacı doğrultusunda kullanılan diğer etkili cihaz ise, cilt altı yağ dokusunu odaklı ultrason dalgaları direk hedefleyerek yok edebilen Ultraformer 3. Bunların yanında yağları şok dalgalarıyla kıran, incelme ve sıkılaşmada etkin tedavi AWT ve kişiye özel yaklaşımla lipoliz uygulamaları yapılıyor.

Marebelis Estetik Klinik Diyet Uzmanı Beste Alimert, yağ kaybının hızlı ve kalıcı olmasını yağ yakıcı beslenme ve detoks programları ile destekleyerek gerçekleştiriyor. “Shine & Fit” programında, bölgesel yağlar çok daha hızlı yakılıp vücuttan uzaklaşırken sonucun kalıcı olması hedefleniyor. Kısa sürede yağ kaybına yönelik, kişilerin hormonel farklılıkları ve yaşam şekline göre beslenme ve detoks programı değişiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here